Besparingscasus: zo overtuig je jouw klant
Vanaf 2026 ben je niet langer verplicht om bij vervanging van een cv-ketel een (hybride) warmtepomp te installeren. Klinkt als goed nieuws, maar in werkelijkheid lopen veel huishoudens hierdoor duizenden euro’s aan besparingen mis.
Jaarlijks worden nog steeds zo’n 400.000 cv-ketels vervangen door wederom ketels. Daardoor missen miljoenen huishoudens in Nederland een energiekostenbesparing van maar liefst €700 per jaar, een besparing die ze wél hadden kunnen realiseren met een Daikin Altherma H Hybride warmtepomp.
Met de Daikin Altherma H Hybride warmtepomp maak je als installateur het verschil. Je biedt jouw klant niet zomaar een alternatief voor de cv-ketel, maar een slimme investering met een rendement van 52,3%.
Rekenvoorbeeld: Familie van Es
In het volgende voorbeeld laten we zien hoeveel een gezin met vier personen in een jaren ‘70 tussenwoning met de Daikin Altherma H Hybride bespaart ten opzichte van de situatie met een cv-ketel. De familie Van Es heeft gekozen om de overstap te maken naar een warmtepomp. Zij hebben gekozen voor een hybride opstelling: de warmtepomp zorgt voor de ruimteverwarming en de cv-ketel voor het warm tapwater. Ze besparen hiermee tot 80% op hun gasverbruik. Voor deze berekening houden we een marge van 10% aan (72%) omdat de gemiddelde besparing tussen de 70 en 80% ligt.
Boost je voordeel met de Daikin Hybride warmtepompactie
Profiteer van extra voordeel bij aankoop van de Daikin Altherma H Hybride warmtepomp!
Bestel tussen 11 juni en 31 december 2025 een Daikin Altherma H Hybride inclusief Intergas CW4 of CW5 cv-ketel en ontvang:
-
Tijdelijk extra scherpe prijs op de H Hybride
-
€250 korting op een Daikin Altherma 3 M Monobloc warmtepomp bij elke H Hybride-aankoop
-
€200 cashback voor de eindgebruiker bij registratie via Daikin Stand by Me
Meer weten over de Daikin Hybride warmtepompactie?
Wil je meer weten over de Daikin Hybride warmtepompactie of direct bestellen? Spreek dan met je lokale Rensa adviseur.
