Productnieuws

Honeywell Home HCC100 regelt elk afgiftesysteem eenvoudig en efficiënt

Steeds vaker gebruiken we vloerverwarming- en koeling als primair afgiftesysteem in een woning of gebouw. De (hybride) warmtepomp is tegenwoordig ook het toestel dat optimale temperaturen levert voor dergelijke lage temperatuur afgiftesystemen. Maar willen we deze effectief inzetten, dan moeten we deze systemen eenvoudig en zorgeloos kunnen inregelen. Met de Honeywell Home HCC100 multizone-regelaar voor vloerverwarming- en koeling vereenvoudigt Resideo dit werk.

De HCC100 is een vloercomfortregelaar die in maximaal acht verschillende ruimtes zowel de koeling als verwarming regelt. Deze alles-in-één-oplossing is geschikt voor vrijwel elke toepassing dankzij de bedrade en draadloze opties. Verschillende Honeywell Home thermostaten kunnen in zowel nieuwbouw als bestaand bouw de temperatuur voor elke zone apart regelen. De HCC100 is geschikt voor een toepassing met ketels, warmtepompen of warmtelevering.

Voldoen aan regelgeving

Bij het uitzoeken van de juiste regelaar is het belangrijk om rekening te houden met de bouwregelgeving. Steeds vaker eist de regelgeving dat de installateur ‘zelfregulerende apparatuur’ toepast. Het gaat dan om een regelaar zoals de HCC100 die het regelen per vertrek mogelijk maakt.

Erg veel installatiegemak

De plek van de vloerverwarmingsverdelers vormt vaak een installatie-uitdaging. Deze vind je regelmatig onder een trap, in een donkere, technische ruimte, of achter een schot; plekken die moeilijk bereikbaar zijn. Het plaatsen en inregelen van een ‘traditionele’ regelaar met dipswitches en parameters is dan een hele klus. Bij de HCC100 zijn deze obstakels verdwenen. De configuratie van deze regelaar gebeurt namelijk gemakkelijk via een app.

Bestel direct